İade Değişim Ve Genel Bilgilendirme..

✔️Sitemizde yapılan alışverişlerde iademiz yoktur. Değişim vardır. Değişimler beden değişimi olarak yapılmaktadır. Bazı ürünlerde renk ve ürün değişimi vardır. Bunun için önceden WhatsApp Hattından bilgi alabilirsiniz.

✔️Renk beden ve farklı ürün değişim kargo ücreti müşteriye aittir. (Her üründe farklı ürün değişimi yoktur). Standart ürünlerde beden değişimi olmaz.

✔️Sitede sipariş verirken renk ve beden seçimini ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan not kısmına yazabilirsiniz. Siteden direk renk ve beden seçimi sistemi henüz yoktur. Veya WhatsApp üzerinden renk ve beden belirterek sipariş verebilirsiniz.

✔️Siparişi teslim alıp ürün beğeni resmini bize atanların 2. Siparişinde %10 indirim yapılır. (Yüzünüz ve numaranız gizlenerek site müşteri memnuniyeti sayfasında paylaşılacaktır.)

✔️Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için ürün elinize ulaşınca bilgilendirme yaparsanız seviniriz. Bazen takip bilgileri sisteme geç düşüyor.

✔️Beğendiğiniz ürün sayfasındayken WhatsApp Sipariş butonuna basınca ürün linki bize gelecektir. Daha hızlı dönüş yapabilmemiz için gelen linki silmeyin. Hangi renk ve beden istediğinizi yazarsanız daha hızlı siparişinizi oluştururuz.

✔️Gönderilen değişim kargoları ilk kargo ile aynı isim ile olursa size daha hızlı dönüş yapılır.

✔️WhatsApp üzerinden sadece mesaj ile sipariş ve destek olunur. Yapılan aramalara dönüş yapılmayacaktır.

✔️WhatsApp üzerinden sipariş ve destek mesajlarına sırayla dönüş yapılmaktadır. Destek mesajı attığınızda illaki dönüş yapılacaktır.

✔️Ürünün altta bulunan açıklamasını mutlaka okuyunuz. Ürünün açıklamasını okumadan alınan siparişlerden doğacak sorunlardan müşteri sorumludur.

✔️Kargo ücreti ürüne göre değişiyor. Genelde açıklama kısmında yazar. Yazmayanlar için WhatsApp sipariş hattına mutlaka sorunuz.

✔️Yurtdışı kargo gönderimi yok malesef.