İade Değişim Ve Genel Bilgilendirme..

✔️Sitemizde yapılan alışverişlerde iademiz yoktur. Değişim vardır. Değişimler beden değişimi olarak yapılmaktadır. Ürün değişimi ve iade yapabilecek şekilde sipariş vermek isteyen müşterilerimiz, sipariş vermeden önce WhatsApp Hattından bilgi almalarını rica ediyoruz.

✔️Renk beden ve farklı ürün değişim kargo ücreti müşteriye aittir. (Her üründe farklı ürün değişimi yoktur). Standart ürünlerde beden değişimi olmaz.

✔️Sitede sipariş verirken renk ve beden seçimini ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan not kısmına yazabilirsiniz. Siteden direk renk ve beden seçimi sistemi henüz yoktur. Veya WhatsApp üzerinden renk ve beden belirterek sipariş verebilirsiniz.

✔️Ürün beğeni resmini bize atanların 2. Siparişinde %10 indirim. (Yüzünüz ve numaranız gizlenerek site müşteri memnuniyeti sayfasında paylaşılacaktır.)

✔️Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için ürün elinize ulaşınca bilgilendirme yaparsanız seviniriz. Bazen takip bilgileri sisteme geç düşüyor.

✔️Beğendiğiniz ürün sayfasındayken WhatsApp Sipariş butonuna basınca ürün linki bize gelecektir. Daha hızlı dönüş yapabilmemiz için gelen linki silmeyin. Hangi renk ve beden istediğinizi yazarsanız daha hızlı siparişinizi oluştururuz.

✔️Gönderilen değişim kargoları ilk kargo ile aynı isim ile olursa size daha hızlı dönüş yapılır.