Komisyonlu satış

Bu sayfayı mutlaka okuyun!!!

Not: Kendi gruba eklettirip 10 dk sonra çıkacak olanlara hakkım helal değildir. Kimse kimsenin vaktini çalmaya hakkı yok.

Herkese merhaba. Aşağıdaki şartları okumadan komisyonlu satış için yazmayın lütfen. Komisyonlu satış için gerekli bilgilerin hepsini aşağıda yazdık.

ÖNEMLİ NOT OKUYUN LÜTFEN: 1. El firma değiliz. Alt grubuz. Firmalar ile çalışıyoruz. Gruba girip bir gün sonra çıkacak olan varsa hiç girmesin lütfen. Hiç kimse kimsenin zamanını çalmasın. O bilinçle devam edelim. Biz firmaların bize verdiği kazancı sizlere bölüşerek çalışma yapıyoruz. İlerde 1. Elden kendi Ürünlerimizi üretip veya toptan alıp çalışma yapmayı düşünüyoruz. Ama şimdilik bu şekilde.

Tesettür komisyon için gruba ekliyoruz sizi. Komisyon ürüne göre değişiyor. Açık giyim ve ayakkabı içinde komisyonlu satış vardır. Açık giyim ve ayakkabı için komisyon oranı %10. Ürünleri açık giyim sitemizden alıyorsunuz. Açık giyim için ürün grubu yoktur. Hangi ürünler için komisyonlu satış yapacağınızı belirtin. Açık giyim ürünlerde iade vardır.

Bunun haricinde kimse kimsenin vaktini çöp etmeye hakkı yok. Kararlı bir şekilde bu işi yapmaya niyetiniz var ise bu işe başlayın derim. O bilinçle yazarsanız sevinirim.

EVDE EK GELİR İMKANI

Ev hanımları için ek gelir imkanı sunduğumuz komisyonlu satış sistemimiz açtık. Oturduğunuz yerden instagram sayfanızdan veya Facebook market place gibi başka bir sosyal medya hesabınızdan veya çevrenize satarak sizde satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Satış konusunda hiç deneyimi olmayanlar verdiğimiz WhatsApp numarasından sorarak bilgi alabilirler. Tesettür, açık giyim ayakkabı çanta ve eşarp şal olmak üzere 4 tane ürün satış gruplarımız vardır. İsteyen hepsine katılabilir isteyen istediğine katılabilir. Hangilerine katılmak isterseniz bunu bize bildirmeniz yeterli. Satış yapmak için yapmanız gereken size ekleyeceğimiz WhatsApp ürün grubundan attığımız ürünleri paylaşıp sipariş grubuna sipariş atmak. Bu kadar kolay. Oturduğunuz yerden gelir elde etme imkanı. Peki bu sistem nasıl çalışacak daha detaylı anlatalım…

1️⃣Ürün paylaştınız müşteriniz sordu şu ürün şu renk var mı. 05525941554 numaralı soru hattından ürünün resmini atarak önce soruyorsunuz. Var denilince sipariş Hattından sipariş girebilirsiniz.

2️⃣Teslim alınan siparişlerde iade yok. Teslim alınmayan kargolardan sizden kargo ücreti kesilir. Değişim var. Değişim sadece beden değişimi. Standart Beden ürünlerde beden değişim yok. Değişim kargo ücreti müşterinize ait oluyor.

3️⃣Yurtdışı sipariş yok. Çünkü kargo ücreti vs. Kargo ulaşması gümrük derken çok sıkıntılı oluyor. Yurtdışı sipariş almayın.

4️⃣Kargo ücreti ve hangi kargo ile gideceği ürüne göre değişiyor. Onun için soru hattından sorabilirsiniz.

5️⃣Gelelim en önemli konuya Komisyon miktarı ne kadar? Komisyon miktarı Ürüne göre 10,15,20, 25, 30 TL olarak verilecek. Size verilem komisyon üzerine 10 TL daha ekleme yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde ekleme yok. Ürün grubundan paylaşılan ürünlerin altında değişim olup olmadığı yazılacak.

6️⃣Ödemeler ay ay hesablanacak. Ve bir önceki ayın ödemesi sonraki ayın 15. Günü yapılacak.

7️⃣Müşterinizle kesinlikle siz ilgileneceksiniz. Bizim numaramızı müşteriye veren komisyoncunun alacağı hesaplanır. Gruptan çıkarılır.

8️⃣Siteden ürün eklemeyin. Sadece ürün grubuna atılan ürünler komisyonlu satış için açıktır.

9️⃣Sadece tesettür ürün grubumuz var. Diğer gruplarımızı kapattık.

1️⃣0️⃣ Alt grubu olanlarla çalışmıyoruz. Sadece direk satış yapanlar ile çalışıyoruz.

1️⃣1️⃣ Siteye üye olmanız gerekmiyor. Siparişleri siteden değil whatsapp Sipariş Hattı üzerinden atıyorsunuz.

1️⃣2️⃣ Komisyonlar yüzde Olarak değil. Ürüne göre 10,15,20 şeklinde değişiyor. Ürün grubunda ürünler atılınca altta komisyon miktarı yazacak. Soru grubumuz yok. Soru Hattı var.

1️⃣2️⃣ Sipariş girilip. Teslim alınmayan kargolarda kargo ücreti sizden kesiliyor.

1️⃣3️⃣ Komisyonlu satış için whatsapp hattına yazarken isim soy isim ve sayfa adınızı yazınız. En az bir instagram sayfanız olması lazım. Yeni kurulmuş olabilir. Bizim için sorun değil.

1️⃣4️⃣ Müşteri Sipariş ödemelerinizi Kapıda ödeme veya havale ile yapabilir. Online site üzerinden ödeme olmuyor.

1️⃣5️⃣ Toptan Sipariş yok. Ürünler gün içinde ara ara ürün grubuna atılıyor. Soru grubu yok. Soru Hattı var. Ürün modellerimize sitemizden 👉👉 http://www.elfidatesettur.com bakabilirsiniz. Gruba atılan ürünler aynı anda siteye de atılmaktadır.

1️⃣5️⃣ Fatura konusunda, çalıştığımız firmalar üzerinden ürünler çıktığı için, faturayı firmalar kesiyor.

1️⃣6️⃣ Çalışmaya başlamak için 05525941554 nolu WhatsApp soru Hattından komisyonlu satış almak istiyorum ve isim soy isim sayfa adınızı yazmanız yeterli.

1️⃣7️⃣ İnstagram üzerinden satış yapacaklar için en az 1000 ve üzeri takipçi olması gerekmektedir.

WhatsApp Soru ve bilgi alma hattı 👇👇👇👇

https://api.whatsapp.com/send?phone=905525941554