Komisyonlu satış

Bu sayfayı mutlaka okuyun!!!

Herkese merhaba. Aşağıdaki şartları okumadan komisyonlu satış için yazmayın lütfen. Komisyonlu satış için gerekli bilgilerin hepsini aşağıda yazdık.

Tesettür açık giyim ve ayakkabı için komisyonlu satış yaptırıyoruz. Komisyonlu satışlarımızda komisyon miktarı ürüne göre değişiyor. Diğer detayları aşağıda yazdık.

EVDE EK GELİR İMKANI

Ev hanımları için ek gelir imkanı sunduğumuz komisyonlu satış sistemimiz açtık. Oturduğunuz yerden instagram sayfanızdan veya Facebook market place gibi başka bir sosyal medya hesabınızdan veya çevrenize satarak sizde satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Satış yapmak için yapmanız gereken size ekleyeceğimiz WhatsApp ürün grubundan attığımız ürünleri paylaşıp, Sipariş gelince soru hattına sorun stok var mı diye. Stok var ise Siparişi Sipariş hattına önce resim sonra isim soy isim cep telefonu adres fiyat şeklinde atın. Bu kadar kolay. Oturduğunuz yerden gelir elde etme imkanı. Peki bu sistem nasıl çalışacak daha detaylı anlatalım…

1️⃣Öncelikle altta verdiğimiz ürün gruplarımıza katılmak istediklerinize tıklayıp katılın. Ürün grubumuzdan ürünleri paylaşım yaptınız ve müşteri sordu şu renk ve beden var mı diye. WhatsApp soru hattından ürünün resmini atarak önce soruyorsunuz. Var denilince sipariş Hattından sipariş girebilirsiniz. Altta verdiğim sipariş hattını ve soru hattını kaydedin. WhatsApp gruplar yerine telegramı kullanıyoruz. Çünkü telegram da yeni katılanların paylaşım geçmişini ve numara gizleme Özellikleri gibi birçok yönden whatsappdan daha kullanışlı. Öncelikle telefonunuzda telegram yok ise Google veya Apple play storeden telegram uygulamasını indirip kurun. Sonra altta verdiğimiz grup linklerinden katılmak istediklerinize katılın.

Telegram tesettür ürün grubumuz. alttaki linke tıklayıp telegram tesettür ürün grubumuza dahil olun. 👇👇

https://t.me/joinchat/UoG7yFJZ9t9A5KjrObz4Zg

Telegram açık giyim ürün grubumuz. Tıklayıp katılın 👇👇

https://t.me/joinchat/UoG7yBohuXmG34hx6G2c7Q

Telegram ayakkabı Ürün grubu. Tıklayıp katılın 👇👇👇

https://t.me/joinchat/UoG7yB1WdT0Ua5HKD2VKcg

İç Giyim Ürün Grubumuz 👇👇👇

https://t.me/joinchat/WVgJBb0_OYObgwjy

WhatsApp Sipariş hattı 👇👇👇👇

https://api.whatsapp.com/send?phone=905525178862

Soru Hattı (Telegram)

https://t.me/Elfidatesettur

2️⃣Teslim alınan siparişlerde iade yok. Teslim alınmayan kargolardan sizden kargo ücreti kesilir. Değişim var. Değişim sadece beden değişimi. Standart Beden ürünlerde beden değişim yok. Değişim kargo ücreti müşterinize ait oluyor.

3️⃣Yurtdışı sipariş yok. Çünkü kargo ücreti vs. Kargo ulaşması gümrük derken çok sıkıntılı oluyor. Yurtdışı sipariş almayın.

4️⃣Kargo ücreti ve hangi kargo ile gideceği ürüne göre değişiyor. Onun için soru hattından sorabilirsiniz.

5️⃣Gelelim en önemli konuya Komisyon miktarı ne kadar? Komisyon miktarı Tesettür ürünler için Ürüne göre 10,15,20, 25, 30 TL olarak verilecek. Ekleme var denilen ürünlerde 10 TL daha ekleme yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde ekleme yok. Ürün grubundan paylaşılan ürünlerin altında ekleme olup olmadığı yazılacak. Açık giyim ve ayakkabı için komisyon oranı yüzde 15. Ve ürüne göre değişiyor.

6️⃣Ödemeler ay ay hesablanacak. Ve bir önceki ayın ödemesi sonraki ayın 15. Günü yapılacak.

7️⃣Müşterinizle kesinlikle siz ilgileneceksiniz. Bizim numaramızı müşteriye veren komisyoncunun alacağı hesaplanır. Gruptan çıkarılır.

8️⃣Siteden ürün eklemeyin. Sadece ürün grubuna atılan ürünler komisyonlu satış için açıktır.

1️⃣0️⃣ Alt grubu olanlarla çalışmıyoruz. Sadece direk satış yapanlar ile çalışıyoruz.

1️⃣1️⃣ Siteye üye olmanız gerekmiyor. Siparişleri siteden değil whatsapp Sipariş Hattı üzerinden atıyorsunuz.

1️⃣2️⃣ Komisyonlar yüzde Olarak değil. Ürüne göre 10,15,20 şeklinde değişiyor. Ürün grubunda ürünler atılınca altta komisyon miktarı yazacak. Açık giyimde yüzde 15 komisyon. Detayları üste yazıldı.

Soru grubumuz yok. Soru Hattı var.

1️⃣2️⃣ Sipariş girilip. Teslim alınmayan kargolarda kargo ücreti sizden kesiliyor.

1️⃣3️⃣ Komisyonlu satış için whatsapp hattına yazarken isim soy isim ve sayfa adınızı yazınız. En az bir instagram sayfanız olması lazım. Yeni kurulmuş olabilir. Bizim için sorun değil.

1️⃣4️⃣ Müşteri Sipariş ödemelerinizi Kapıda ödeme veya havale ile yapabilir. Online site üzerinden ödeme olmuyor.

1️⃣5️⃣ Toptan Sipariş yok. Ürünler gün içinde ara ara ürün grubuna atılıyor. Soru grubu yok. Soru Hattı var. Ürün modellerimize sitemizden bakabilirsiniz. Gruba atılan ürünler aynı anda siteye de atılmaktadır. Ürünlere mutlaka bakın, gruba ondan sonra giriş yapın.

1️⃣5️⃣ Fatura konusunda, çalıştığımız firmalar üzerinden ürünler çıktığı için, faturayı firmalar kesiyor. Dolayısıyla vergiler de firmalar üzerinden komisyonlardan düşülerek ödeniyor.

1️⃣6️⃣ Bunların dışında sormak istedikleriniz var ise soru hattına sorabilirsiniz.