Komisyonlu satış

Ev hanımları için ek gelir imkanı sunduğumuz komisyonlu satış sistemimiz açtık. Oturduğunuz yerden instagram sayfanızdan veya başka bir sosyal medya hesabınızdan veya çevrenize satarak sizde gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken size ekleyeceğimiz WhatsApp ürün grubundan attığımız ürünleri paylaşıp sipariş grubuna sipariş atmak. Bu kadar kolay. Oturduğunuz yerden gelir elde etme imkanı. Peki bu sistem nasıl çalışacak daha detaylı anlatalım…

1️⃣Ürün paylaştınız müşteriniz sordu şu ürün şu renk var mı. Soru grubunda ürünün resmini atarak önce soruyorsunuz. Var denilince sipariş grubundan sipariş girebilirsiniz.

2️⃣Öncelikle iade yok. Değişim sadece beden değişimi. Standart Beden ürünlerde değişim yok. Değişim kargo ücreti müşterinize ait oluyor.

3️⃣Yurtdışı sipariş yok. Çünkü kargo ücreti vs. Kargo ulaşması gümrük derken çok sıkıntılı oluyor. Yurtdışı sipariş almayın.

4️⃣Kargo ücreti ve hangi kargo ile gideceği ürüne göre değişiyor. Onun için soru grubuna sorabilirsiniz.

5️⃣Gelelim en önemli konuya 😂😂. Komisyon miktarı ne kadar? Komisyon miktarı Ürüne göre 10,15,20 TL olarak verilecek. Size verilem komisyon üzerine 10 TL daha ekleme yapabilirsiniz.

6️⃣Ödemeler ay ay hesablanacak. Ve bir önceki ayın ödemesi sonraki ayın 5. Günü yapılacak.

7️⃣Müşterinizle kesinlikle siz ilgileneceksiniz. Bizim numaramızı müşteriye veren komisyoncunun alacağı hesaplanır. Gruptan çıkarılır.

8️⃣Biz stok yapan ve kargo çıkışları olan bir firma değliz. Sadece toptancı ve üretici firmalara satış aracılığıyla kazanç sağlayan bir siteyiz. Yani ne kazanıyorsak sizi de kazancımıza ortak edeceğiz. Yani kısacası stoklar bizde değil çalıştığımız firmalarda. Ve Kargo çıkışları da aynı şekilde çalıştığımız firmalarda olacak. Bunun bilincinde olup bizçmle çalışırsanız seviniriz.

9️⃣Bunun haricinde sormak istediklerinizi soru grubuna sorabilirsiniz. Çalışmaya başlamak için 05525941554 nolu WhatsApp Hattından komisyonlu satış almak istiyorum yazmanız yeterli.

1️⃣0️⃣Komisyonlu satış için en az 5k (5000) takipçili instagram hesabınız veya siteniz olması gerekiyor. Ayrıntılı bilgi için WhatsApp Hattından sorabilirsiniz.

WhatsApp 👇👇👇👇

https://api.whatsapp.com/send?phone=905525941554