Komisyonlu satış

Ev hanımları için ek gelir imkanı sunduğumuz komisyonlu satış sistemimiz açtık. Oturduğunuz yerden instagram sayfanızdan veya Facebook market place gibi başka bir sosyal medya hesabınızdan veya çevrenize satarak sizde satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Satış konusunda hiç deneyimi olmayanlar verdiğimiz WhatsApp numarasından sorarak bilgi alabilirler. Tesettür, açık giyim ayakkabı çanta ve eşarp şal olmak üzere 4 tane ürün satış gruplarımız vardır. İsteyen hepsine katılabilir isteyen istediğine katılabilir. Hangilerine katılmak isterseniz bunu bize bildirmeniz yeterli. Satış yapmak için yapmanız gereken size ekleyeceğimiz WhatsApp ürün grubundan attığımız ürünleri paylaşıp sipariş grubuna sipariş atmak. Bu kadar kolay. Oturduğunuz yerden gelir elde etme imkanı. Peki bu sistem nasıl çalışacak daha detaylı anlatalım…

1️⃣Ürün paylaştınız müşteriniz sordu şu ürün şu renk var mı. 05525941554 numaralı soru hattından ürünün resmini atarak önce soruyorsunuz. Var denilince sipariş Hattından sipariş girebilirsiniz.

2️⃣Teslim alınan siparişkerde iade yok. Değişim var. Değişim sadece beden değişimi. Standart Beden ürünlerde beden değişim yok. Değişim kargo ücreti müşterinize ait oluyor.

3️⃣Yurtdışı sipariş yok. Çünkü kargo ücreti vs. Kargo ulaşması gümrük derken çok sıkıntılı oluyor. Yurtdışı sipariş almayın.

4️⃣Kargo ücreti ve hangi kargo ile gideceği ürüne göre değişiyor. Onun için soru hattından sorabilirsiniz.

5️⃣Gelelim en önemli konuya 😂😂. Komisyon miktarı ne kadar? Komisyon miktarı Ürüne göre 10,15,20, 25, 30 TL olarak verilecek. Size verilem komisyon üzerine 10 TL daha ekleme yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde ekleme yok. Ürün grubundan paylaşılan ürünlerin altında değişim olup olmadığı yazılacak.

6️⃣Ödemeler ay ay hesablanacak. Ve bir önceki ayın ödemesi sonraki ayın 15. Günü yapılacak.

7️⃣Müşterinizle kesinlikle siz ilgileneceksiniz. Bizim numaramızı müşteriye veren komisyoncunun alacağı hesaplanır. Gruptan çıkarılır.

8️⃣Siteden ürün eklemeyin. Sadece ürün grubuna atılan ürünler komisyonlu satış için açıktır.

9️⃣Tesettür ürünlerinin yanı sıra ayakkabı çanta açık giyim için komisyonlu satış grubumuz da var. Eklenirken onlara da eklenmek istediğinizi söyleyin.

1️⃣0️⃣ Alt grubu olanlarla çalışmıyoruz. Sadece direk satış yapanlar ile çalışıyoruz.

1️⃣1️⃣ Bunun haricinde sormak istediklerinizi soru grubuna sorabilirsiniz. Çalışmaya başlamak için 05525941554 nolu WhatsApp Hattından komisyonlu satış almak istiyorum yazmanız yeterli.

WhatsApp 👇👇👇👇

https://api.whatsapp.com/send?phone=905525941554

Soru Hattı 05525941554