Aerobin kumaş özellikleri - Elfida Tesettür Elbise Modelleri Kadın Giyim Yeni Moda Tunik Takım

Aerobin kumaş özellikleri

Aerobin kumaş bu yılın moda kumaşı olacağa benziyor. Özellikleri itibariyle bu sene her ürün de karşımıza çıkıyor. Tesettür giyim sektörü de elbette bundan payını aldı. Gerek elbise gerek tunik eşofman her türlü giyim alanında üreticiler tarafından kullanılmaya başlandı. Tabi bunda tüketicinin kumaştan memnuniyetinin payı büyük. Aerobin kumaş özelliği itibariyle yaz aylarında daha çok kullanıma uygun bir kumaş. Şimdi geçelim özelliklerine.

Kırışık görünümlü bir kumaş. Terletmez.

Kırışmaya karşı dayanıklıdır.
Renkleri canlı gösteren bir kumaştır.
Makinede düşük derecelerde yıkanabilir.
Yıkama sonrası şıklığını kaybetmez. Yazlık kullanıma uygun terletmez hava alma özelliği var tiril tiril bir kumaş. Nefes alan bir kumaş türüdür. Polyester değildir. Tok bir özelliği vardır. İç göstermez. Kumaş hakkında edindiğimiz bilgi şimdilik bu kadar. Kumaşın özellikleri ortaya çıktıkça yine ekleriz.

Ayrobin kumaş 2019 yazında en çok tercih edilen kumaş türleri arasında olduğu gibi, 2020 de de çok tercih edileceğe benziyor. Rahat olması sebebiyle insanların çok tercih etmesine sebep oluyor.

2021 ve 2022’nin de en çok tercih edilen yazlık kumaşı

2019 da ilk çıktığında kadın giyim tekstil piyasasına hızlı bir giriş yapan ayrobin kumaş, 2021 ve 2022 yılında da yazlık ürünler de tekstil piyasasında en çok tercih edilen kumaş türü olmayı başardı.