Site Sipariş sözleşmesi - Elfida Tesettür Elbise Modelleri Kadın Giyim Yeni Moda Tunik Takım

Site Sipariş sözleşmesi

SİPARİŞ GENEL BİLGİLENDİRME
Sitemizden yapılan alışverişlerde İADEMİZ YOKTUR. Fakat değişim olacak bedenin bulunmaması durumunda ve müşteri aynı firmaya ait farklı ürünler istememesi durumunda ürünün ait olduğu firmanıda onayı alınarak müşteriye iadesi yapılmaktadır. Firmalar üzerinden alışveriş yaptığımız için iadenin kesinliği çalıştığımız firmalara bağlıdır. Gönderdiğiniz ürün firma tarafından kontrol edilir. İade olmasına hiçbir sorun olmadığı anlaşılır ise firma iadenize onay verir. Sizden iban istenir. Ve ürünün ait olduğu firma tarafından iban adresinize 3 ile 7 iş günü içinde iadeniz yapılır.
İadeniz yapılması durumunda İADE KARGO ÜCRETLERİ GİDİŞ DÖNÜŞ OLACAK ŞEKİLDE SİZDEN KESİLECEKTİR. Değişim vardır. DEĞİŞİM KARGO ÜCRETLERİ GİDİŞ DÖNÜŞ MÜŞTERİYE AİTTİR. Beden uymaz ise, üst veya alt beden yoksa, farklı ürün ile değişim yapılıyor. Farklı ürünler ile değişim, ÜRÜNÜN AİT OLDUĞU FİRMAYA AİT ÜRÜNLER İLE OLUR. SİTEDE YAYINLANAN FARKLI FİRMA ÜRÜNLERİ İLE DEĞİŞİM MÜMKÜN DEĞİLDİR. BAZI ÜRÜNLERDE İADEMİZ YOKTUR. WHATSAPP HATTIMIZ ÜZERİNDEN İADE OLUP OLMADIĞINI SORABİLİRSİNİZ.

Elfida Tesettür sitesi olarak çeşitli tesettür giyim üzerine üretim ve satış yapan firmalar ile çalışmaktayız. Verilen siparişler de bu firmalar üzerinden kargolar çıkmaktadır. Elfida Tesettür kargo çıkışı yapmamaktadır. Biz Elfida Tesettür olarak bu firmalara komisyon sistemi ile aracı satış sitesi olarak satış yapmaktayız.

WhatsApp üzerinden veya site üzerinden direk verilen siparişler de müşteri yazdığı beden esas alınır. Eğer ürün standart beden ise, müşterinin yazdığı beden ürünün uyumlu olduğu standart bedenler arasında ise kargo çıkışı yapılır. Eğer müşterinin yazdığı beden ürünün uyumlu olduğu bedene uygun değil ise sipariş iptal edilip, müşteriye bilgi verilir. Ürünün hangi bedenlerde uyumlu olduğu ürünün açıklama kısmında yazmaktadır.

Site üzerinden kredi kartı veya hesap kartı ile ödeme sisteminiz yoktur. Sipariş ödemelerinizi kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak veya havale/Eft olarak yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde kapıda kredi kartı ile ödeme yoktur.

 Elfida Tesettür olarak firmalar üzerinden komisyon sistemi ile satış yapan bir siteyiz. Biz ürünleri hiçbir şekilde stok vs yapmıyoruz. Tedarikçi veya üretici firmaların ürün bilgilerini sitemize ekleyerek. Sipariş olunca tedarikçi firma sistemine siparişi giriyoruz. Bundan sonra ki ürünü gönderme vs işlemleri tedarikçi firmalara ait oluyor. Yani biz sadece satışa, komisyon sistemi ile aracılık eden bir siteyiz. Hiçbir şekilde üretim stok vs işlemleri bize ait değildir. Ürünler de çıkan sorunlardan bütünüyle tedarikçi firmalar mesuldur. Herhangi bir yasal işlemlerde bu mesuliyeti tedarikçi firma üstlenir. Elfida Tesettür hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmez. Elfida Tesettür ürünler ile alakalı yaşanan sorunu firmalara iletir. Gerekli düzeltmeleri firmalar yapmak ile mesuldur. Elfida Tesettür herhangi bir yasal işlemlerde tedarikçi firmaya ait bilgileri gerekli mercilere iletmek ile mesuldur.

Kargolar sipariş verilen ürünün ait
olduğu tedarikçi firma üzerinden çıkıyor. Biz site olarak kargo çıkışı yapmıyoruz. Aynı şekilde değişimlerde ürünün ait olduğu tedarikçi firmaya gidiyor. Değişim ürünü de yine aynı şekilde tedarikçi firma üzerinden gelecek size.

Sitede sipariş verirken renk ve beden seçimini ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan not kısmına yazabilirsiniz. Siteden direk renk ve beden seçimi sistemi yoktur. Veya WhatsApp üzerinden renk ve beden belirterek sipariş verebilirsiniz.

Beğendiğiniz ürün sayfasındayken WhatsApp Sipariş butonuna basınca ürün linki bize gelecektir. Daha hızlı dönüş yapabilmemiz için gelen linki silmeyin. Hangi renk ve beden istediğinizi yazarsanız daha hızlı siparişinizi oluştururuz.

Gönderilen değişim kargoları ilk kargo ile aynı isim ile olursa size daha hızlı dönüş yapılır.

 Hiçbir yerde mağazamız yoktur. Sitemiz üzerinden linkini verdiğimiz Instagram Sayfamız hariç başka hiçbir sosyal medya veya site ile bağlantımız yoktur. İsim benzerliği olan “Elfida” yazan mağaza veya sosyal medya üzerinden satış yapan hiçbir butik ile alakamız yoktur. Siteye yüklenen her ürün Instagram hesabımıza atılmıyor. Daha çok ürün için siteden bakabilirsiniz.

Toptan satış ve yurtdışı satışımız yoktur.

WhatsApp üzerinden sadece mesaj ile sipariş ve destek olunur. Yapılan aramalara dönüş yapılmıyor.

WhatsApp üzerinden sipariş ve destek mesajlarına sırayla dönüş yapılmaktadır. Destek mesajı attığınızda illaki dönüş yapılacaktır.

Ürünün altta bulunan açıklamasını mutlaka okuyunuz. Ürünün açıklamasını okumadan alınan siparişlerden doğacak sorunlardan müşteri sorumludur.

Kargo ücreti ürüne göre değişiyor. Genelde açıklama kısmında yazar. Yazmayanlar için WhatsApp sipariş hattına mutlaka sorunuz.

Yurtdışı kargo gönderimi yoktur. Toptan satışımız yoktur.

Kargo ücreti ürüne göre değişiyor. Size kargo ücretsiz gelen üründe var. Kargo ücreti olan da var. Sipariş hattına bu durumu sorabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce açıklama kısmını mutlaka okuyunuz. Gerekli bilgiler orda yazmaktadır.

Sitede bulunan hiçbir üründe makinede yıkama garantisi verilmemektedir.

Değişim süresi 3 gündür. 3 gün içinde bize bilgi verip. Ürünü kargoya vermeniz
gerekmektedir. Değişim için ürünün alındığı gibi ve giyilmemiş olması gerekmektedir. Değişim için WhatsApp destek hattı üzerinden kargo kodu verilmektedir. Kargo kodu almadan ürünü göndermeyiniz. Kargo değişim kodu almadan gönderilen kargoların sorumluluğu gönderen kişiye aittir. Her firmanın kargo değişim kodu bağlı olduğu fırmaya göre farklıdır.

Beden değişimleri için whatsapp hattımızdan kod isteyin. Kod almadan ürünü kargoya vermeyin. Her ürünün değişim kodu farklıdır.

Bazı ürünler kumaş farkları olduğu için 3,5 cm ölçü farkı gösterebilmektedir. Bu durum her ürün için geçerli değildir. İstisnai bir durumdur. Ürünlerin ölçülerini öğrenmek için açıklama kısmına bakabilirsiniz.

Sitemizde aktif stok sistemi yoktur. Stoklar kontrol edilip müşterilerimize dönüş yapılmaktadır. Siteden veya WhatsApp üzerinden vereceğiniz siparişler de bu durumu dikkate alarak sipariş vermenizi rica ederiz.

Sitede ürünler tamamen tükenmediği sürece stok yok yapılmıyor.

Kargo çıkışları firmalar üzerinden oluyor. Ve biz bir çok firma ile çalışıyoruz. İki farklı ürün veya daha çok ürün alındığında farklı firmadan olanlar farklı kargo ile, aynı kargodan olanlar tek kargo ile size gelecektir. Bu durum ekstra kargo ücreti olmayacak size.

 Sitemize ait vergilendirmelerimiz çalıştığımız firmalar üzerinden yapılmaktadır.

 Elfida Tesettür olarak sitemizden, WhatsApp üzerinden veya direk siteden sipariş veren herkes bu bilgileri kabul etmiş sayılır.