Site Genel Bilgilendirme.

Merhaba sevgili müşterilerimiz. Öncelikle sitemizde kapıda ödeme ile sipariş aldığımız için, sipariş veripte almayanlar oluyor. Bir iade kargonun bize maliyeti 35 TL. Biz büyük işletme değiliz. Firmalara aracı olarak satış yapan bir siteyiz. Bu miktarın bizi etkileyeceğini düşünerek sipariş verilmesini önemle rica ediyoruz. Bununda bir kul hakkı olduğunu unutmayalım. Sevgiler.. ❣️

✔️ Merhaba değerli müşterilerimiz. Biz Elfida Tesettür sitesi olarak çeşitli tesettür giyim üzerine satış yapan firmalar ile çalışmaktayız. Verilen siparişler de bu firmalar üzerinden kargolar çıkmaktadır. Biz Elfida Tesettür olarak bu firmalara aracı satış sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

✔️ Tedarikçi firmalar üzerinden ürünler sattığımız için, sitemizden yapılan alışverişlerde İADEMİZ YOKTUR. Bu durum firmalar üzerinden satış yaptığımız için firmaların iade almamasından kaynaklanmaktadır.Değişim vardır. Beden uymaz ise, üst veya alt beden yoksa, farklı ürün ile değişim yapılıyor. Farklı ürün ile değişim, o fırmaya ait ürünler ile olur sadece. İndirimli ürünler de iade veya değişim yapılmamaktadır.

✔️ Site üzerinden kredi kartı veya hesap kartı ile ödeme sisteminiz yoktur. Sipariş ödemelerinizi kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak veya havale/Eft olarak yapabilirsiniz. Bazı ürünlerde kapıda kredi kartı ile ödeme yoktur.

✔️ Elfida Tesettür olarak firmaların ürünlerini satış yapmaktayız. Biz ürünleri hiçbir şekilde stok vs yapmıyoruz. Tedarikçi veya üretici firmaların ürün bilgilerini sitemize ekleyerek. Sipariş olunca tedarikçi firma sistemine siparişi giriyoruz. Bundan sonra ki ürünü gönderme vs işlemleri tedarikçi firmalara ait oluyor. Yani biz sadece satışa aracılık eden bir siteyiz. Hiçbir şekilde üretim stok vs işlemleri bize ait değildir. Ürünler de çıkan sorunlardan bütünüyle tedarikçi firmalar mesuldur. Herhangi bir yasal işlemlerde bu mesuliyeti tedarikçi firma üstlenir. Elfida Tesettür hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmez. Elfida Tesettür herhangi bir yasal işlemlerde tedarikçi firmaya ait bilgileri gerekli mercilere iletir.

✔️ Kargolar sipariş verilen ürünün ait olduğu tedarikçi firma üzerinden çıkıyor. Biz site olarak kargo çıkışı yapmıyoruz. Aynı şekilde değişimlerde ürünün ait olduğu tedarikçi firmaya gidiyor. Değişim ürünü de yine aynı şekilde tedarikçi firma üzerinden gelecek size.

✔️Renk ve beden değişimlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Standart Beden ürünlerde beden değişimi olmuyor.

✔️Sitede sipariş verirken renk ve beden seçimini ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan not kısmına yazabilirsiniz. Siteden direk renk ve beden seçimi sistemi yoktur. Veya WhatsApp üzerinden renk ve beden belirterek sipariş verebilirsiniz.

✔️Beğendiğiniz ürün sayfasındayken WhatsApp Sipariş butonuna basınca ürün linki bize gelecektir. Daha hızlı dönüş yapabilmemiz için gelen linki silmeyin. Hangi renk ve beden istediğinizi yazarsanız daha hızlı siparişinizi oluştururuz.

✔️Gönderilen değişim kargoları ilk kargo ile aynı isim ile olursa size daha hızlı dönüş yapılır.

✔️ Hiçbir yerde mağazamız yoktur. Sitemiz üzerinden linkini verdiğimiz Instagram Sayfamız hariç başka hiçbir sosyal medya veya site ile bağlantımız yoktur. İsim benzerliği olan “Elfida” yazan mağaza veya sosyal medya üzerinden satış yapan hiçbir butik ile alakamız yoktur. Siteye yüklenen her ürün Instagram hesabımıza atılmıyor. Daha çok ürün için siteden bakabilirsiniz.

✔️ Toptan satış ve yurtdışı satışımız yoktur.

✔️WhatsApp üzerinden sadece mesaj ile sipariş ve destek olunur. Yapılan aramalara dönüş yapılmıyor.

✔️WhatsApp üzerinden sipariş ve destek mesajlarına sırayla dönüş yapılmaktadır. Destek mesajı attığınızda illaki dönüş yapılacaktır.

✔️Ürünün altta bulunan açıklamasını mutlaka okuyunuz. Ürünün açıklamasını okumadan alınan siparişlerden doğacak sorunlardan müşteri sorumludur.

✔️Kargo ücreti ürüne göre değişiyor. Genelde açıklama kısmında yazar. Yazmayanlar için WhatsApp sipariş hattına mutlaka sorunuz.

✔️Yurtdışı kargo gönderimi yoktur. Toptan satışımız yoktur.

✔️Şeffaf kargo uygulamamız yoktur. Kargo ücreti ürüne göre değişiyor. Size kargo ücretsiz gelen üründe var. Kargo ücreti olan da var. Sipariş hattına bu durumu sorabilirsiniz.

✔️Sipariş vermeden önce açıklama kısmını mutlaka okuyunuz. Gerekli bilgiler orda yazmaktadır.

✔️Sitede bulunan hiçbir üründe makinede yıkama garantisi verilmemektedir.

✔️Değişim süresi 3 gündür. 3 gün içinde bize bilgi verip. Ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir. Değişim için ürünün alındığı gibi ve giyilmemiş olması gerekmektedir. Değişim için WhatsApp destek hattı üzerinden kargo kodu verilmektedir. Kargo kodu almadan ürünü göndermeyiniz. Kargo değişim kodu almadan gönderilen kargoların sorumluluğu gönderen kişiye aittir. Her firmanın kargo değişim kodu bağlı olduğu fırmaya göre farklıdır.

✔️Beden değişimleri için whatsapp hattımızdan kod isteyin. Kod almadan ürünü kargoya vermeyin. Her ürünün değişim kodu farklıdır.

✔️ Bazı ürünler kumaş farkları olduğu için 3,5 cm ölçü farkı gösterebilmektedir. Bu durum her ürün için geçerli değildir. İstisnai bir durumdur. Ürünlerin ölçülerini öğrenmek için açıklama kısmına bakabilirsiniz.

✔️ Sitemizde aktif stok sistemi yoktur. Stoklar kontrol edilip müşterilerimize dönüş yapılmaktadır. Siteden veya WhatsApp üzerinden vereceğiniz siparişler de bu durumu dikkate alarak sipariş vermenizi rica ederiz.

✔️ Sitede ürünler tamamen tükenmediği sürece stok yok yapılmıyor.

✔️ Kargo çıkışları firmalar üzerinden oluyor. Ve biz bir çok firma ile çalışıyoruz. İki farklı ürün veya daha çok ürün alındığında farklı firmadan olanlar farklı kargo ile, aynı kargodan olanlar tek kargo ile size gelecektir. Bu durum ekstra kargo ücreti olmayacak size.

✔️ Sitemize ait vergilendirmelerimiz firmalar üzerinden bize ödeme yapılırken yapılan kesintiler ile yapılmaktadır. Bu kesintiler ile gerekli vergi ödemeleri firmalar tarafından yapılmaktadır.

✔️ Elfida Tesettür olarak sitemizden, WhatsApp üzerinden veya direk siteden sipariş veren herkes bu bilgileri kabul etmiş sayılır.