Komisyonlu satış

Bu sayfayı mutlaka okuyun!!!

Herkese merhaba. Aşağıdaki şartları okumadan komisyonlu satış için yazmayın lütfen. Komisyonlu satış için gerekli bilgilerin hepsini aşağıda yazdık.

Tesettür ve ayakkabı için komisyonlu satış yaptırıyoruz. Komisyonlu satışlarımızda komisyon miktarı ürüne göre değişiyor. Tesettür ürün grubumuz direk üretici ve tedarikçi firmadır.

Diğer detayları aşağıda yazdık.

EVDE EK GELİR İMKANI

Ev hanımları için ek gelir imkanı sunduğumuz komisyonlu satış sistemimiz açtık. Oturduğunuz yerden instagram sayfanızdan veya Facebook market place gibi başka bir sosyal medya hesabınızdan veya çevrenize satarak sizde satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Satış yapmak için yapmanız gereken size ekleyeceğimiz Telegram ürün grubundan attığımız ürünleri paylaşıp, Sipariş gelince soru grubuna stok var mı diye sormak. Stok var ise Siparişi Sipariş hattına önce resim sonra isim soy isim cep telefonu adres fiyat şeklinde atın. Bu kadar kolay. Oturduğunuz yerden gelir elde etme imkanı. Peki bu sistem nasıl çalışacak daha detaylı anlatalım…

1️⃣Öncelikle altta verdiğimiz ürün gruplarımıza tıklayıp katılın. Ürün grubumuzdan ürünleri paylaşım yaptınız ve müşteri sordu şu renk ve beden var mı diye. Telegram soru grubuna ürünün resmini atarak önce soruyorsunuz. Var denilince sipariş Hattından sipariş girebilirsiniz. WhatsApp gruplar yerine telegramı kullanıyoruz. Çünkü telegram da yeni katılanların paylaşım geçmişini ve numara gizleme Özellikleri gibi birçok yönden whatsappdan daha kullanışlı. Öncelikle telefonunuzda telegram yok ise Google veya Apple play storeden telegram uygulamasını indirip kurun. Sonra altta verdiğimiz grup linklerinden katılmak istediklerinize katılın.

Yönetici İlknur Hanım 👇👇👇
https://t.me/Ilknur_altyaprak

Tesettür telegram ürün grubumuz. alttaki linke tıklayıp tesettür ürün grubumuza dahil olun. 👇👇

https://t.me/joinchat/xrMQqrtv7wY5Mjhk

Tesettür telegram soru grubumuz. alttaki linke tıklayıp tesettür ürün grubumuza dahil olun. 👇👇

https://t.me/joinchat/_XxUiH6cNqFmYTc0

Telegram sipariş grubu 👇👇👇👇👇

https://t.me/+cP2RIkl3Pzs4Mjdk

Siparişlerinizi atarken önce resim, sonra sırasıyla müşteri isim soy isim. Adresi. Cep telefonu. Ürün fiyatı komisyon miktarı şeklinde atalım.

Açık giyim ve ayakkabı komisyonlu satış gruplarına bir süre ara verdik. Açık giyim ve ayakkabı komisyonlu satış grubu tekrardan açılınca, buraya linkleri eklenecektir. Tıklayıp katılabilirsiniz.

2️⃣Teslim alınan siparişlerde iade yok. Teslim alınmayan kargolardan sizden kargo ücreti kesilir. Değişim var. Değişim beden değişimi. Ve farklı ürün ile değişim olabilir. Değişim ücret farkı ile kargo ücretleri şeklinde Fiyat olarak kargo çıkar. Standart Beden ürünlerde beden değişim yok. Değişim kargo ücreti müşterinize ait oluyor.

3️⃣Yurtdışı sipariş yok. Çünkü kargo ücreti vs. Kargo ulaşması gümrük derken çok sıkıntılı oluyor. Yurtdışı sipariş almayın.

4️⃣Kargo ücreti ve kargo takip bilgilerini soru grubundan sorarak öğrenebilirsiniz.

5️⃣Gelelim en önemli konuya Komisyon miktarı ne kadar? Komisyon miktarı Ürüne göre 10,15,20, 25, 30 TL olarak verilecek. Ekleme var denilen ürünlerde 20 TL daha ekleme yapabilirsiniz. İndirimli ürünlerde ekleme yok. Ürün grubundan paylaşılan ürünlerin altında ekleme olup olmadığı yazılacak.

6️⃣Ödemeler ay ay hesablanacak. Ve bir önceki ayın ödemesi sonraki ayın 15. Günü yapılacak.

7️⃣Müşterinizle kesinlikle siz ilgileneceksiniz. Bizim numaramızı müşteriye veren komisyoncunun alacağı hesaplanır. Gruptan çıkarılır.

8️⃣Siteden ürün eklemeyin. Sadece ürün grubuna atılan ürünler komisyonlu satış için açıktır.

1️⃣0️⃣ Alt grubu olanlarla çalışıyoruz. Gruplara katılarak, komisyonlu satış yapabilirler.

1️⃣1️⃣ Siteye üye olmanız gerekmiyor. Siparişleri siteden değil whatsapp Sipariş Hattı üzerinden atıyorsunuz.

1️⃣2️⃣ Komisyonlar yüzde Olarak değil. Ürüne göre 10,15,20 şeklinde değişiyor. Ürün grubunda ürünler atılınca altta komisyon miktarı yazacak.

1️⃣4️⃣ Sipariş girilip. Teslim alınmayan kargolarda kargo ücreti sizden kesiliyor.

1️⃣5️⃣ Komisyonlu satış için telegram hattına yazarken isim soy isim ve sayfa adınızı yazınız. En az bir instagram sayfanız olması lazım. Yeni kurulmuş olabilir. Bizim için sorun değil.

1️⃣6️⃣ Müşteri Sipariş ödemelerinizi Kapıda ödeme veya havale ile yapabilir. Online site üzerinden ödeme olmuyor.

1️⃣7️⃣ Toptan Sipariş var. Gruptan Erol bey ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünler gün içinde ara ara ürün grubuna atılıyor.

1️⃣8️⃣ Fatura konusunda, çalıştığımız firma üzerinden ürünler çıktığı için, faturayı firma kesiyor. Dolayısıyla vergiler de firmalar üzerinden ödeniyor. Sizden herhangi bir vergi kesintisi olmuyor.

1️⃣9️⃣ Bunların dışında sormak istedikleriniz var ise soru grubuna veya üste linki verilen ilknur hanımın telegram hesabına sorabilirsiniz.