Komisyonlu satış

Merhaba. Kadın giyim üzerine komisyonlu satış yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

SİTE KURMA İŞLEMİNE ŞİMDİLİK SON VERDİK. SADECE ÜCRET KARŞILIĞINDA FİRMALARA EKLETİYORUZ SİZİ. DETAYLAR SAYFANIN ALTINDA.

Sizde bu site gibi site sahibi olup satış yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz demektir. 

Neden Instagram üzerinden değil de site üzerinden satış yapmalıyım?

Cevabı basit. ÇÜNKÜ INSTAGRAM ERİSİMİ SAYFANIZ BÜYÜDÜKÇE KISAR. SİZİ REKLAMA TEŞVİK ETMEK İÇİN.

Ama kendi siteniz olursa bu durumu yaşamazsınız. 

Peki nasıl?

Sizin şimdiye kadar web sitesi nasıl kurulur en ufak bir bilginiz yoksa bile sorun değil. Biz sitenizi anahtar teslim kurup size teslim ediyoruz.

Öncelikle sizden sitenizin ismi ne olsun diye soruyoruz. Sizin vereceğiniz bir isimle sitenizi kurup size teslim ediyoruz.

Tabi sonraki aşama siteniz de ürün satacagınız firmalar. Sizi en az 10 firma olmak üzere firmalara ekliyoruz. Tabi sizin bildiğiniz bir firma varsa o firmanın ürünlerini de sitede satabilirsiniz. Veya kendi ürünleriniz varsa onları da satabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Sonrasında siz eklenmiş olduğunuz firmaların WhatsApp gruplarından veya butiksistem hesapları varsa ordan ürün resim ve bilgilerini alıp sitenize ekliyorsunuz. Bu kadar basit. Gerisi müşteri gelip sitenizden ürün alması için size WhatsApp üzerinden yazmasına kalıyor.

Sitem açılır açılmaz para kazanabilirmiyim?

Bu şekilde olması maalesef mümkün değil tabi. Tahmin edersiniz ki siteniz sıfırdan kurulacak. Sıfırdan yükseleceksimiz. Sitenizin hatırı sayılır rakamlarla kazanabilmesi için en az 6 aya yakın süreye ihtiyacı vardır. Bu süre sitenizin Google sistemi üzerinde oturması için Google açısından kaynaklanmaktadır.

Site kurulduktan sonra yine sizinle iletişim halinde beraber mi çalışacağız?

Hayır. Biz sizin sitenizi kurup size teslim edeceğiz. 15 gün siteye ürün ekleme. Sipariş alma. Vs. Konularda size teknik destek vereceğiz. Sonrasında firmaların soru gruplarından destek alabilirsiniz. Firma sahipleri sorunsuz olarak size destek verecektir. Site ile alakalı bizim desteğimiz 15 gün olacaktır. Zaten bu süre zarfında site kullanmayı vs. Öğreneceksiniz kolaylıkla emin olabilirsiniz.

Peki site kurma ücreti var mı?

Evet. Site kurulum destek vs. Bütün ücretler ilk kurulum 1500 TL. Sonraki senelerde yenilenmeyi biz yaparsak 750 TL ile ücretlendirilir. Yenilenmeyi siz kendiniz de yapabilirsiniz. Siz yaparsanız güncel fiyatları hosting domain ücreti 600 TL civarında. Site hosting ve domain ücretleri dövize endeksli olduğu için sonraki senelerde ki ücretler değişiklik gösterebilir. Siteniz kurulmadan önce döviz dalgalanması dan etkilenmemek için sitenizi 2,3,4 vs senelik kurabilirsiniz. Domain hosting ücretlerini bizde Elfida Tesettür olarak bizde ödüyoruz. Bu sene bizde yıllık 600 TL ödedik. Bu ücretler size yüksek gelmesin. Bizde komisyonlu satış yapıyoruz. 4 senedir komisyonlu satış yaparak 100bin TL üstü bir gelire sahip olduk. Detaylı bilgi için WhatsApp hattı üzerinden sorabilirsiniz.

 

Peki site hemen kurulur mu?

Ödeme yaptıktan sonra siteniz kurtulmaya başlar. Sitenizin kurtulup teslim edilme süresi 3 gündür.

Peki site kurdum. Satış garantisi veriyormusunuz?

Hayır maalesef. Öyle bir garantisi e-ticaret sektöründe yok maalesef. Bizde Elfida tesettür olarak bu aşamaya 4 senede geldik. Bu iş de altın kural sabır. Siz firmalardan gelen ürünleri sitenize sabırla ekleyin. Görün bak gerisi gelecektir. 1 senede 10bin ürün ekleyip yaklaşık bizim sitenizin seviyesine gelen kişiler oldu.

Peki yapamadım diyelim iki hafta içinde paramı iade alabilirmiyim?

Vereceğiniz 1500 TL içinden sizin adınıza domain ve hosting alacağız. Bu tür dijital ürünlerin kanunen de iadesi olmuyor. Domain ve hosting tutarı düşülüp kalan miktar size iade edilir. İade yapılan kişiler site kullanım hakkına sahip olmayacaklardır.

Sistemde sizin sitenizde bulunan bütün ürünler olacak mı?

Hayır. Siteniz sıfırdan kurulacak ve siz sıfırdan ürün eklemeye başlayacaksın. Ürün ekleme vs nasıl olacağı size iki hafta boyunca destek olunacaktır.

SADECE FİRMALARLA EKLETİLEREK KOMİSYONLU SATIŞ. (İŞLEMLER ÜCRETLİ)

Sadece firmalara eklenmek istiyorum bu mümkün mü?

Evet mümkün. Firma başına butiksistemli olanlar veya Butiksistemli olmayanlar için 100 TL ücret ile dilediğiniz sayıda firmaya eklenmenizi sağlarız. Ve bu sayede kendi Instagram sayfanızda veya başka bir sosyal medya paylaşım hesabınızda daha çok ürünler paylaşarak satış yapabilirsiniz.

Sitede menü kısmından bulunan firmalardan seçebilirsiniz. Ürünlerine bakabilirsiniz. Bunlar dışında firmalar da mevcuttur. Açık Giyim firmaları da vardır. İstek doğrultusunda açık firmalarına da ekletme yapabiliriz.

Not: Bu hizmet bedellerinin firmaların istediği bir ücret olmayıp. Bizim Elfida Tesettür olarak sizin için yapacağımız hizmet bedelleridir.

Firmaların hepsi üretici veya al sat yapan güçlü stoklara sahip firmalardır.

Diğer soru ve görüşleriniz için WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz. 05525178862